602 805 177

  biuro@sport-wesola.pl

Nasi wychowankowie w Polonii Warszawa.Maciek Wroński uczciwość i lojalność

1 września 2020

Maciek Wroński rocznik 2006-uczciwość i lojalność.
Historia jednego z nas, który ponad rok temu wraz ze swoim Tatą Jarkiem powiadomił Trenerów i Zarząd Klubu ,że za rok odchodzi.Przez ten cały czas sumiennie pracował, bo miał zdefiniowany cel. Chciał być za rok w dużym klubie w którym ma szansę dalszego rozwoju i w szkole sportowej. Jako klub objęliśmy Maćka wsparciem.Z przyjemnością finansowaliśmy mu cały okres pobytu w naszym klubie treningi bramkarskie a także staraliśmy wspomagać poprzez dofinansowanie do obozów czy zaangażowanie w rozmowy z obecnym klubem Polonią Warszawa.Doceniamy bowiem to jak się zachował. Mało jest takich ludzi.Dla Maćka gratulacje i życzymy mu, żeby w życiu miał możliwość spełnianie swoich pasji, a przede wszystkim zdrowia i determinacji w realizacji dalszych celów.
Łącznie w drużynach juniorskich Polonii Warszawa mamy obecnie jeszcze 4 zawodników związanych w ostatnim roku z naszym klubem.
1.Oskar Baruś rocznik 2004
2.Patryk Dudziński 2006
3.Ignacy Mikołajczuk 2004
4.Bartek Lebensztejn 2003
Jesteśmy zadowoleni z obecnej współpracy z Polonią Warszawa i cieszymy się, że mogliśmy chłopcom znaleźć tam miejsce.
Kuba Burgs ( 2004) gra w roczniku 2003 w Victorii Sulejówek w 1 Lidze Wojewódzkiej.Podobnie jak pozostałym chłopakom jemu także dziękujemy za kilka lat wspólnej pracy.Pozdrowienie dla pozostałych chłopaków z rocznika 2004/05 z Mokotowa i Wesołej Szacunek za wspólną pracę.