602 805 177

  biuro@sport-wesola.pl

Zajęcia w maju

20 maja 2020

Drodzy Rodzice i Zawodnicy!

Od początku tygodnia grupy piłki nożnej sukcesywanie po przerwie wracają do treningów, w piątek również grupa piłki ręcznej rozpoczyna zajecia na hali sportowej. Oczywiście podlegamy pewnym ograniczeniom jeżeli chodzi o ilość osób na zajęciach oraz obostrzeniom sanitarnym – dezynfekcja i zakaz wstępu rodziców na obiekty sportowe. Wszystkie zmiany na bieżąco śledzimy i wprowadzamy w życie, dostosowując je także do regulaminów w poszczególnych szkołach – na obiektach sportowych.

Obecnie na mniejszych boiskach może max przebywać 14 zawodników + 2 trenerów, na boisku ligowym 22 zawodników lub 2 grupy: 16 os na jednej połowie, strefa buforowa i 16 os na drugiej połowie z 2 trenerami. Na hali sportowej 16 zawodników z trenerem piłki ręcznej.

Cieszymy się, że większość dzieci wraca na zajęcia, a my ze swej strony staramy się zapewnić maximum bezpieczeństwa.W sytuacji konieczności liczenia zawodników prosimy Państwa o możliwie szybkie potwierdzanie do trenerów, czy dziecko będzie na zajęciach (jeżeli otrzymujecie takie zapytania smsem) i trzymanie się ustaleń, albo informowanie o zmianie.Bardzo ułatwi nam to planowanie treningów.

Składka członkowska za Maj nie musi być zapłacona przez tych, którzy zapłacili pełną składkę za Marzec. W ten sposób wyrównujemy teraz treningi marcowe, które już się nie odbyły. Staramy się też maksymalnie dużo robić treningów i wiekszość grup będzie miała 3x tyg, planujemy także treningi w niektóre soboty oraz w wakacje. Jeżeli ktoś chce przekazać nawet mniejszą kwotę w maju na konto klubu, będzie to dla nas pomoc, jako, że sytuacja jest nie jest łatwa. W kwietniu dzięki temu, że niektórzy z Państwa mogli wpłacić składkę członkowską, pracownicy otrzymali część wynagrodzenia – dziękujemy☺️.

Osoby, które nie zapłaciły składki za marzec płacą składkę za maj. Ci co zapłacili za marzec a mają ochotę wspomóc klub choćby symboliczną darowizną, będzie to bardzo przydatne.

W drugiej połowie sierpnia 16.08-26.08 jest planowany obóz sportowy dla piłki nożnej i piłki ręcznej w Ośrodku Sportowym i Hotelu Miętne (Garwolin), ale czy się odbędzie zależeć będzie od sytuacji epidemiologicznej i decyzji oraz wymogów Ministerstwa Zdrowia. Zdrowie Państwa dzieci jest najważniejsze! Poprosimy o wstępną informację na maila: biuro@sport-wesola.pl albo sms tel 602805177, kto byłby zainteresowany, by jego dziecko pojechało, jeżeli będzie taka możliwość. Planujemy w kadrze wszystkich naszych trenerów.

Życzymy Państwu dużo zdrowia.