biuro@sport-wesola.pl

Relacje z ostatnich meczy …

11 października 2017

Przegrana trampkarzy. UKS 141 Warszawa – AS Wesoła 4:2 ( 2004/2005)
W sobotni wieczór nie mieliśmy powodów do radości. Mimo prowadzenia przez nas zespół gry i wielu stworzonych sytuacji schodzimy pokonani w meczu z 3 drużyną naszej ligii.
Wielka szkoda bo przeciwnik zdecydowanie w naszym zasięgu. Indywidualne błędy w obronie i nieskuteczność w ataku powodują, że nie możemy się cieszyć z wygranej. Szkoda ale taki jest sport. Wyciągamy wnioski i jedziemy dalej!!!

Deklasacja w Wawrze. AP JŁ Wawer – AS Wesoła 0:7
Kolejne zwycięstwo rocznika 2006/2007 Andrzeja Dźwigały. W pojedynku z wiceliderem po pierwszej połowie wygrywaliśmy już 6:0.W drugiej połowie dorzuciliśmy jeszcze jedną bramkę. Cieszy wysoka forma i coraz większe zgranie drużyny. Gratulacje:)

AS Wesoła  -Football Academy Ursynów 4:6
Grupa Trenera Mateusza rozegrała kolejny mecz kontrolny. Początek mieliśmy nie najlepszy. Przeciwnik grał wysokim pressingiem sprawiając nam wiele kłopotów w budowaniu akcji od bramkarza. Po pierwszej kwarcie przegrywaliśmy 0:3. Druga kwarta bardziej wyrównana kończy się remisem 1:1. Podjęliśmy walkę i zaawocowało to naszą lekką przewagą w tej części meczu. Niestety brakowało skuteczności. Trzecia kwarta to znowu remis 1:1. W tej części meczu obie drużyny miały swoje okazje, ale więcej klarownych sytuacji stworzyła drużyna z Ursynowa. Ostatnie 15 minut pod nasze dyktando. Wygrawamy tą kwartę.2:1.
Cały mecz przegrany 4:6.Widać było większe zgranie przeciwnika. U nas oprócz słabego początku całkiem nieźle. Cieszy możliwość gry w kolejnym meczu dla wszystkich chętnych (brak powołań).
Na uwagę zasługuje bardzo fajna atmosfera, dużo rodziców (30-40 osób) skupionych na dopingowaniu. Mimo przegranej fajny początek weekendu:)