602 805 177

  biuro@sport-wesola.pl

Relacje z ostatnich meczy grupy 2004/05 – autorstwa naszego zawodnika Igora

10 maja 2018

AS Wesoła 4 – 2 GKS Osieck

5.05.2018. Mecz z Osieckiem okazał się bardzo trudnym spotkaniem. Od samego początku rywale grali siłowo. My jednak stawiliśmy opór i udało nam się wyjść na prowadzenie. Na pewno cieszy to, że staraliśmy się grać prostopadłymi piłkami, na skrzydła. Cały czas stwarzaliśmy zagrożenie pod bramką rywali. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:1, pozwoliło nam to na spokojniejszą grę w drugiej połowie. Jednak przeciwnicy coraz częściej spychali nas pod nasze pole karne. W końcu, po wielu próbach strzelili bramkę na 4:2. Gra stała się bardzo nerwowa. Na szczęście urzymaliśmy prowadzenie i odnieśliśmy kolejne ważne zwycięstwo.

AS Wesoła 6 – 5 Victoria Zerzeń

8.05.2018r. Rozegraliśmy sparing z Victorią Zerzeń, który miał nas przygotować do meczu z Wilgą Garwolin. Od samego początku rywale założyli wysoki pressing. My znowu (co bardzo cieszy) przeprowadzaliśmy dużo akcji skrzydłami. Niestety trochę zapominaliśmy o środku pola. Ten w pierwszej połowie zdominowali rywale. Mecz był bardzo wyrównany. Na pewno cieszy dobra postawa Maksa, który popełnił kilka błędów, ale grał odważnie na przedpolu. W pewnym momencie mieliśmy dużo szczęścia, bo przeciwnicy nie trafili karnego. Na minus to, że widoczne były braki w komunikacji. Dobre wejście zaliczył Jasiek, który po chwili strzelił bramkę. Ładnymi strzałami, zasługującymi na uznanie, popisali się Łukasz i Bartek. Gola (dającego zwycięstwo) w ostatniej akcji strzelił Baruś. Ostatecznie mecz wygraliśmy 6:5 i oczekujemy spotkania z Wilgą.

Relacje autorstwa Igora Makowieckiego, zawodnika rocznik 2005. Zapraszamy także innych chętnych do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat rozegranych meczy.