602 805 177

  biuro@sport-wesola.pl

Oświadczenie w sprawie zajęć sportowych w Czerwonej Strefie

24 października 2020

Szanowni Państwo,

zamieszczamy informacje potwierdzone przez Polski Związek Piłki Nożnej oraz Polsi Związek Piłki Ręcznej w sprawie zajęć prowadzonych przez kluby sportowe z dziećmi i młodzieżą:


„Mając na uwadze powagę sytuacji związanej z pandemią wirusa COVID-19, a także wprowadzenie od soboty 24 października na terenie całego kraju Strefy Czerwonej, przesyłamy Państwu informacje dotyczące obostrzeń w obszarze sportu.
Decyzją Rządu współzawodnictwo sportowe, zajęcia sportowe i wydarzenia sportowe mogą odbywać się bez udziału publiczności. Oznacza to, że możecie Państwo kontynuować prowadzenie treningów w swoich szkółkach piłkarskich – oczywiście z zachowaniem należytych zasad sanitarnych.W zajęciach organizowanych jako forma zorganizowanej aktywności fizycznej lub wydarzeniach sportowych oraz współzawodnictwie sportowym może brać udział nie więcej niż 250 uczestników jednocześnie, nie licząc osób zajmujących się obsługą wydarzenia”.

Mamy nadzieję, że aktywność sportowa Waszych dzieci w tym trudnym dla wszystkich okresie, dobrze wpłynie na ich dobrą kondycję fizyczną ale i psychiczną. Pamietajmy, że SPORT TO ZDROWIE i póki można prowadzić zajęcia zapraszamy na treningi, mecze i turnieje bez publiczności 🙂⚽️

Wszystkim nasz klub AS Wesoła życzy dużo zdrowia i pogody ducha 😄