602 805 177

  biuro@sport-wesola.pl

AS WESOŁA (2006/2007) – UKS ASzWoj Rembertów – wynik 8:6

19 maja 2017

W środowym sparingu wygraliśmy z drużyną z Rembertowa 8:6. Zagraliśmy w składzie: Antek, Kacper, Karol, Mateusz Księżopolski, Jurij, Michał, Patryk Sarnacki, Jonek, Patryk Roguski, Maciek Michalski, Maciek Sitkiewicz, Kuba, Andrzej.
Na początku meczu lepiej grała drużyna z Rembertowa czego efektem była bramka dla naszego przeciwnika. Po kilku minutach nasze akcje były coraz lepsze i po pierwszej kwarcie wygrywaliśmy 3:1. Od tego momentu mecz był pod naszą kontrolą. Ani razu nie oddaliśmy prowadzenia. Cieszy dobra postawa chłopców nie grających na codzień w lidze. Antek, Karol, Kacper, Mateusz, Andrzej, Jurij i Patryk Roguski zagrali naprawdę przyzwoite zawody. Reszta też bardzo ładnie. Zwycięstwo tym cenniejsze, że odniesione bez 6 podstawowych graczy.
P.s Szczególne brawa dla Maćka Sitkiewicza, który pod koniec meczu na agresję zawodników z Rembertowa nie spękał i zachował się jak trzeba – kto był ten widział👍👍👍. Do reszty info, że w razie „draki”trzeba szybciej zbierać się i pomagać koledze.