602 805 177

  biuro@sport-wesola.pl

AS WESOŁA 2006/2007-AGRYKOLA WARSZAWA 2006-1:8

31 maja 2017

Kolejny słaby mecz z marnym zaangażowaniem najlepszych od których powinno się wymagać najwięcej. 6 bramek straconych po dobitkach ze środowej strefy za pola karnego. Co z tego, że indywidualnie każdy z nas lepszy od przeciwnika, jak ” drużynę” taką można nazwać zbieraniną nie teamem. Ostro ale szczerze.

Coraz mniej jasnych punktów takich jak Maciek Zamiela czy Sitkiewicz (akurat nie grał w tym meczu z powodu choroby). Tylko czekam kiedy przestanie im się chcieć. Ile razy można zasuwać za innych??? Bramkarze jako tako. Patryk na swoim poziomie, Antek duży postęp w ostatnim miesiącu. Widać, że 2 rozegrane pełne mecze pomogły. Mamy przed sobą jeszcze 4 tygodnie pracy i 1 mecz ligowy. Mam nadzieje, że uda rozegrać się jeszcze jakiś sparing bądź turniej, w którym zaangażowaniem widocznym w Rembertowie będą mogli pokazać się chłopcy nie grający w lidze. Z uwagi na fakt, że nie krytykujemy publicznie to nazwiska osób nie angażujących się w grę pominę. Zawodnik meczu Maciek Zamiela.
Potrzeba zmian w zakresie mentalnym i organizacyjnym. Jeżeli nic się nie zmieni przez ostatnie 4 tygodnie to od września z niektórymi zawodnikami nie będziemy mieli okazji już trenować. Mi na wyniku nie zależy. Powtarzającego się braku zaangażowania tolerować nie zamierzam. W starszej grupie rok temu „gwiazdorzy” odeszli z klubu i jest super atmosfera i jeden za drugiego by w ogień poszedł. Tu wręcz przeciwnie. 12 czerwca po treningu zapraszam rodziców na spotkanie.
Tomasz Mikołajczuk