602 805 177

  biuro@sport-wesola.pl

Akademia Sportu Wesoła w okresie epidemii

1 kwietnia 2020

Kwiecień bez składki członkowskiej w Akademii Sportu Wesoła

Mimo braku jednomyślności wśród ludzi z którymi konsultowałem tę decyzję ( Zarząd, Trenerzy oraz osoby zaprzyjaźnione z klubem) zdecydowałem o zawieszeniu pobierania składki członkowskiej za 04/2020.

Była to ciężka decyzja. W każdej organizacji, przedsiębiorstwie, a także w klubie sportowym mamy koszty stałe, administracyjne. Do tego dochodzi odpowiedzialność pracodawcy za Trenerów, ich domowe budżety. Akademia Sportu Wesoła jest klubem stabilnie zarządzanym, prowadzącym odpowiedzialną politykę finansową. Mimo braku wpływów ze składek członkowskich w nadchodzącym miesiącu postaramy się zagwarantować także w kwietniu wynagrodzenie dla naszych Trenerów.

Wiemy, że wielu z Was naszych klubowiczów mogło znaleźć się w złej sytuacji. Możecie na nas liczyć.
Po powrocie do treningów zwolnimy najbardziej potrzebujących z opłat członkowskich, opłat za stroje.

Składka za marzec pozostaje bez zmian. Treningi marcowe odpracujemy albo proporcjonalnie obniżymy składki za kolejne miesiące, w których już będzie można trenować.

Jeżeli ktoś z Was jest w stanie dokonać darowizny na rzecz klubu w dowolnej wysokości, będzie to duża pomoc. Zgromadzone w ten sposób środki przeznaczone będą na wypłaty dla Trenerów.

Numer konta na zrobienie darowizny ten sam co wpłaty składki członkowskiej:

47 1020 1042 0000 8602 0312 8469

Prezes Zarządu

Tomasz Mikołajczuk